Sergen Yalçın’ın Geleceğine İlişkin Resmi Açıklama

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, Beşiktaş’a yazılan Sergen Yalçın’la ilgili konuştu.

Serge Yalçın ile yola devam edip etmeyecekleri sorusunu yanıtlayan Boztepe, “Şu anda bu konuyla alakalı herhangi bir olumsuz bir açıklamamız yok. Olumsuz bir görüşümüz de yok. Bu konu Rizespor maçından sonraki en önemli gündem maddelerimizden biri. Hocamızla zaten görüşeceğiz. Hocamızın kardeşinin sağlık durumuyla alakalı bir sıkıntısı vardı. Ondan dolayı İstanbul’a gitti, gelir gelmez görüşeceğiz.” dedi.

TFF’NİN İSTİFASINA DAİR AÇIKLAMA

Boztepe, Kulüpler Birliği Vakfı Toplantısı’na katılan 20 kulübün 16’sının, Türkiye Futbol Federasyonu yönetiminin görevine devam etmemesi konusunda hemfikir olduğunu aktararak, “Bununla alakalı da yakın bir zamanda Kulüpler Birliğinden bir karar çıkacak. Karar çıktığı zamanda tüm kamuoyuna hep beraber paylaşmış olacağız.” dedi.

“DİK DURUŞUMUZU BOZMAYIZ”

Bir gazetecinin “Antalyaspor olarak imza atan kulüplerden biri miyiz?” sorusu üzerine konuşan Boztepe, “Bizim Galatasaray maçından sonra açıklamalarımız vardı. Hatta sonrasında yine bir konuşmam vardı. Bu konuda, başarısız bulduğumuz durumlarda dik duruşumuzu bozmayız.” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x