Nükhet Duru: Evde temizlik yaparken tayt giyersin!

Ekim 2022’de bir giyim firmasının Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen defilesine katılan Nükhet Duru, ‘tayt’ çıkışı ile hemcinslerinin tepkisini çekmişti.

“NE OLUR BU TAYT OLAYINA ‘DUR’ DEYİN ARTIK”

Kadınların tayt giymelerinden rahatsız olduğunu belirten 69 yaşındaki şarkıcı, “Herkes sevdiğini, istediğini giyebilir ama ne olur bu tayt olayına bir ‘dur’ deyin artık. Hiç sevmiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

“HOŞ BİR GÖRÜNTÜ DEĞİL”

Tunikle giyilirse tamam ama öbür türlü çorapla sokakta dolaşan bir sürü hanımefendi görüyoruz. Bu hoş bir görüntü değil. Sevmiyorum, bu anlamda fikrimi saklayacak değilim. Görsellik devreye girince, yurt dışından gelen modayı çok yanlış uyguluyor insanımız.

“TAYT KIYAFET DEĞİL”

Nükhet Duru, önceki gün Nişantaşı City’s’de objektiflere yansıdı. Usta sanatçı, gündem olan sözleri hakkında, “Tayt kıyafet değil, spor bir şey. Hâlâ karşıyım. Pilates ve evde temizlik yaparken giyersin” ifadelerini kullandı.

“BOL BOL KAHKAHA ATIN”

Tarzıyla dikkat çeken Nükhet Duru, “Nasıl böyle genç kalıyorsunuz?” sorusuna ise “Bol bol kahkaha atın, iyi şeyler düşünün” yanıtını verdi.

“AŞK ŞARKISI GELİYOR”

Öte yandan projelerinden bahseden ünlü şarkıcı, “Febyo Taşel ile stüdyodayız. Yapıyoruz, bozuyoruz, en güzel şeklini yapacağız. Aşk şarkısı. Devamı gelecek. Farklı projelerim var” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x