Mart 2024’te Prime Video’ya Gelecek Olan Diziler ve Filmler

Fast X, intikam için Dom Torretto’nun (Vin Diesel) ve ekibinin peşine düşen kötü adamlarla olan mücadelesini konu alıyor. Hızlı sürüş becerileri ve kıvrak zekasıyla düşmanlarını alt eden Dom Toretto, şimdiye kadarki en ölümcül rakibiyle karşı karşıya kalacaktır. Uyuşturucu baronu Hernan Reyes’in oğlu sevdiklerinin peşine düştüğünde, Dom’un kıvrak zekası onları kurtarmaya yetecek mi?

Üniversiteye yeni başlayan Tessa Young (Josephine Langford), sorumluluk sahibi, iyi kalpli ve çalışkan bir genç kızdır. Uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı ve mükemmel ders notları ile Tessa’nın hayatında her şey yolunda gidiyordur. Tamamen kontrolü altında olan hayatı, Hardin Scott (Hero Fiennes Tiffin) adında genç bir delikanlı ile tanışmasıyla tamamen altüst olur. Tessa’nın tamamen zıttı olan Hardin’e beslediği duygular, hayatındaki her şeyi sorgulamasına sebep olacaktır. 

After serisinin ikinci filmi olan After We Collided (Paramparça), Tessa ve Hardin’in çalkantılı ilişkilerini takip eder. Hardin (Hero Fiennes Tiffin) tarafından hayal kırıklığına uğratılan Tessa (Josephine Langford), odağını derslerine ve yeni işine çevirir. Hardin’in onu geri kazanma çabaları ve iş arkadaşı Trevor (Dylan Sprouse)  ile olan ilişkisi arasında kalan Tessa, bir seçim yapmak zorundadır. 

After serisinin üçüncü filmi olan After We Fell (After Ayrılık), Hardin (Hero Fiennes Tiffin)  ve Tessa’nın (Josephine Langford), ilişkilerinin dönüm noktasına odaklanır. Tessa önemli bir karar vermek zorundadır. Hayalindeki iş için Seattle’a taşınmak mı yoksa Hardin ile bir gelecek mi?

Serinin dördüncü filmi After Ever Happy (After Mutluluk), Hardin (Hero Fiennes Tiffin) annesinin düğünü için Tessa’yı (Josephine Langford)  Londra’ya götürüyor. Düğünden hemen önce ortaya çıkan bir aile sırrı Hardin’in iyice karanlığa gömülmesine sebep olur. Seattle’a tek başına dönen Tessa da ailesi hakkında bazı gerçeklerle karşı karşıya kalınca, birbirlerinden çok da farklı olmadıklarını keşfederler. 

Özcan (Cihangir Ceylan) ve Sercan (Okan Çabalar) hayatta verdikleri yanlış kararlar sonucu tefeciye borçlanan iki kardeştir. Yardım için Müslüm (Zihni Göktay) dayılarına ümit bağlayan ikili, dayılarının kalp krizi geçirmesiyle kendilerini büyük bir karmaşanın içerisinde bulurlar. Kendilerine ait parayı alarak tefeciye giden Özcan ve Sercan, paralarının sahte olduğunu öğrenince bambaşka bir maceraya atılırlar.

İlk dört bölümünü 2023’ün sonlarında yayınlanan animasyon dizisinin beşinci bölümü 14 Mart’ta Prime Video’da izleyiciyle buluşuyor. 18 yaşındaki Mark Grayson’ın (Steven Yeun) yaşıtlarından tek farkı babasının gezegendeki en güçlü süper kahraman olmasıdır. Dizinin ilk sezonunda Nolan tarafından ihanete uğramış olan Mark, ikinci sezonda da yeni tehditler karşısında dururken, aynı zamanda babasına benzememek için de mücadele verir.

Emekli bir UFC dövüşçüsü Dalton (Jake Gyllenhaal) Florida Keys’teki bir barda güvenlik görevlisi olarak işe başlar. Cennet gibi görünen bu hayat, acımasız gangster Knox’un (Connor McGregor) ziyaretiyle kısa sürede cehenneme dönüşür. 

Oppenheimer, Amerikalı bilim adamı J. Robert Oppenheimer’ın hayat hikayesini konu alır. İkinci Dünya Savaşı sırasında Oppenheimer (Cillian Murphy), Los Alamos Ulusal Laboratuvarı’nda bir nükleer silah geliştirir. Bu ölümcül icadın Hiroşima ve Nagazaki’de kullanılma planları yapılırken, böyle bir yıkıma bir bilim adamının vicdanı el verecek mi?

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x